• Polski
  • English

Umów się na wizytę teraz

+48 500 017 944

Close
ul. Wałbrzyska 48, 02-739 Warszawa 300 metrów od stacji metra Służew, 50 metrów od ul. Puławskiej

Kariera

KARIERA

Prowadzimy kursy groomingu komercyjnego:

I-ego stopnia- kurs ten przeznaczony jest dla początkujących. Składa się z części teoretycznej (25 godzin) i praktycznej (od 40 do 80 godzin, ilość godzin części praktycznej będzie dostosowana do postępów ucznia). Celem kursu jest przygotowanie osoby do pracy na stanowisku asystenta groomera.

II-ego stopnia- kurs ten jest przeznaczony dla osób znających podstawowe zagadnienia pielęgnacji psiego włosa, po kursie I-ego stopnia lub pracujących już na stanowisku asystenta groomera. Składa się z części teoretycznej (30 godzin) oraz praktycznej (minimum 50 godzin) Celem kursu jest przygotowanie kursanta do samodzielnej pracy na stanowisku psiego fryzjera.

Doszkalające- kursy te przeznaczone są dla osób zaawansowanych, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę i nabrać doświadczenia. Program kursu jest dostosowany do kursanta indywidualnie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy dzwonić pod numer 500 017 944 lub 601334443.

PRACA

W celu zgłoszenia swojej kandydatury na stanowisko groomer, asystent groomera prosimy wysyłać cv z listem motywacyjnym na adres praca@czystelapki.pl. W tytule maila prosimy wpisać nazwę stanowiska, na które kandydat aplikuje. Rozpatrywane będą tylko pełne cv zawierające: imię i nazwisko, wiek i wykształcenie, doświadczenie zawodowe (niezależnie czy kandydat posiada doświadczenie w groomingu), ukończone kursy groomingu (nazwa kursu, imię i nazwisko osoby szkolącej, miejsce odbycia kursu, termin), referencje (dotyczy osób z doświadczeniem).