• Polski
  • English
Umów się na wizytę teraz
Close
ul. Wałbrzyska 48, 02-739 Warszawa 300 metrów od stacji metra Służew, 50 metrów od ul. Puławskiej
Jak do nas dojechać?

Jak do nas dojechać?

Nasz salon usytuowany jest w miejscu łatwo dostępnym właściwie z większości dzielnic Warszawy. Znajdujemy się na pograniczu Mokotowa i Ursynowa. Od stacji metra Służew na piechotę jest do nas 3 minuty. Dlatego łatwo do nas dotrzeć z każdego miejsca w Warszawie położonego na linii metra M1. Od stacji metra Młociny dzieli nas tylko 30 minut, a od stacji metra Kabaty za to, to jedyne 10 minut. Z Żoliborza dojadą Państwo do nas w 20 minut.

Z Wilanowa droga jest równie prosta, bo wystarczy wsiąść w każdy autobus jadący al. Wilanowską do stacji metra Wilanowska. Są to autobusy nr 139 oraz 710 i 724 (te dwa ostatnie zaczynają w Konstancinie-Jeziorna i jadą przez Powsin i Wilanów). Należy wysiąść na przystanku Podbipięty 02 i przejść w stronę ul.Wałbrzyskiej 5-7 minut.

Z Ochoty jadąc do nas powinni Państwo na podróż przewidzieć około 30 minut. Podróż będzie z przesiadką. Wsiadając w tramwaj nr 15 należy wysiąść przy ul. Hynka i przesiąść się w autobus nr 189 jadący w kierunku Sadyba i wysiąść na przystanku al. Lotników 05. Nasz salon znajduje się w bloku tuż naprzeciwko przystanku.

Wybierając się do nas z Piaseczna wystarczy wsiąść w autobus podmiejski nr 709 lub 727 w kierunku Warszawy i wysiąść na przystanku al. Lotników 02 (jeden przystanek przed pętlą w al. Wilanowskiej), z którego dojdziecie do nas Państwo w 3 minuty, bo jesteśmy w pierwszym bloku od ul. Puławskiej.

Most Siekierkowski ułatwia dotarcie do nas wszystkim z lewobrzeżnej Warszawy. Z Saskiej Kępy, Gocławia i Wawra podróż samochodem to około 20 minut (nawet w godzinach porannych).